Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe bezlik idealnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.